Fejlécképek

Hegyvidéki Önkormányzat

Nyári úszó és sporttáborok a Hegyvidéki Úszóiskolában

Itt olvashatnak a kerületi Hegyvidéki Úszóiskola táborairól, melyhez le is tölthetik a jelentkezési lapot

A Hegyvidéki Úszóiskola tájékoztatója:

Kedves Szülők!

2018. június 18. és augusztus 10. között egyhetes táborokat és intenzív délutáni tanfolyamokat tartunk. A táborok egész napos elfoglaltságot jelentenek (8.00-16.00), a tanfolyamok pedig minden nap 16.30 és 17.30 órától tartjuk.

Táborok:

Idén úszó, vízilabda, kézilabda és szinkronúszó tábort szervezünk a gyermekeknek, melyeknek programját az alábbiakban részletezzük:

• úszó tábor: a napi két úszás mellett marad idő a játékra is (játszótér, labdajátékok), illetve csapatversenyek és játékos vetélkedők is lesznek.

• vízilabda tábor: a harmadik, ötödik és hetedik táborhéten (július 02-től, július 16-tól és július 30-tól) a gyerekek napi 2x1 órában ismerkedhetnek meg a vízilabdázással, szakképzett edző segítségével. A vízilabda táborban való alapfeltétel a 3 úszásnemben történő folyamatos úszás. A napi program nagyrészt megegyezik az úszó tábor programjával.

• szinkronúszó tábor: a második és negyedik táborhéten (június 25-től és július 09-től). A táborban való részvételhez minimum félhaladó szintű úszástudás szükséges. A napi program nagyrészt megegyezik az úszó tábor programjával, illetve a napi két szinkronúszást gimnasztikával egészítjük ki.

• kézilabda tábor: az első és a negyedik táborhéten (június 18-től és július 09-től). A reggeli úszás mellett délután másfél órás kézilabdaedzésen vehetnek részt a gyermekek, melyen megismerkednek a kézilabda szabályaival és technikáival.

Napi program:

• 7.30 - 8.15 között gyülekező

• 8.30 – 10.00 úszó, vízilabda, illetve szinkronúszó foglalkozások, majd játék

• 10.00-tól tízórai (mindenki magának hozza)

• 10.00 – 11.30 között szervezett, választható sportfoglalkozás vagy játszótér

• 12.00 – 13.00 között ebéd, majd egy kis pihenő

• 14.00 – 16.00 között úszó, vízilabda, kézilabda, illetve szinkronúszó foglalkozások, játék

• 16.00 uzsonna

Felügyeletet 17.00-ig tudunk biztosítani de kérjük, hogy legkésőbb 16.30-ig érkezzenek meg a gyermekekért.

Minden héten pénteken a reggeli úszó, vízilabda és szinkronúszó foglalkozások után külső programra visszük a gyermekeket (pl.: Budakeszi Vadaspark).

Minden sportághoz szakképzett edzőt biztosítunk.

A nyári táboron való részvételhez a jelentkezési lap kitöltése kötelező, melyet mellékletként küldünk. A jelentkezési lapot leadhatják személyesen az uszodában, vagy e-mailben is.

A jelentkezési lap innen letölthető:

A táborok díja egységesen 25 000 Ft, testvérkedvezmény -500 Ft/gyermek.

A táborokra vonatkozó szabályok:

• a tábor ideje alatt a szülők/kísérők nem tarthatnak a csoporttal

• táborokban nem tartunk nyílt órát

• kérjük, hogy édességet (csokoládét, gumicukrot stb.) ne csomagoljanak a gyermekeknek

• kérjük, hogy a tábor első napján jelezze a gyermek egészségügyi problémáit, érzékenységeit (pl.: allergia, asztma)

Intenzív délutáni tanfolyamok:

2018. június 18 és augusztus 10 között a tavalyi évhez hasonlóan idén is egyhetes, 4 alkalmas tanfolyamokat tartunk hétfőtől csütörtökig 16.30 és 17.30 órától. Minden pénteken 16.30 órakor pótórát biztosítunk.

Az intenzív tanfolyam ára 6.800 Ft, testvérkedvezmény -500 Ft/gyermek.

Tanfolyamra való jelentkezéseket személyesen a helyszínen vagy emailben tudjuk fogadni.

Kérjük az egészségügyi nyilatkozatot a tábor első napján kitöltve hozzák magukkal és adják le Andrea kolléganőmnél.

Üdvözlettel: Jasku Marcell

Hegyvidéki Úszóiskola