Fejlécképek

Hegyvidéki Önkormányzat

őszi kertrendezés a székhely oviban

Várunk minden segíteni vágyó szülőt 2019.11.15-én pénteken délután 15 órától

Kedves Szülők!

Sose volt még ennyire aktuális a közös kertszépítés, mint idén, mert Bálint bácsi a kertészünk még mindig táppénzen van, gyógyul a keze.

Ezért nagy szeretettel várunk minden aktív és segíteni vágyó családot 2019.11.15-én délután 15 és 17 óra között egy kertrendezésre a székhely óvoda udvarára.Arra kérek mindenkit, hogy eszközt (lombseprűt és normál seprűt) hozzanak néhányan, mert csak 2-3 eszközünk van. Zöldhulladék gyűjtő zsákot veszünk, és (elvileg) konténert is rendeltünk a nagy mennyiségre való tekintettel.

Aki inkább virágot ültetne, azt is szeretettel fogadunk.

Ha nagyon esik, a kertészkedás elmarad. Esőnapot nem jelölünk ki, hanem a korábban hirdetett módon, spontán várjuk a kedves aktivistákat.

A kertészkedés ideje alatt a szülőkkel lévő gyermekekért a szülők felelnek. Kérem, fokozottan figyeljenek a fakapun kimenő gyermekekre, senki ne engedjen ki gyereket, akit nem kísér felnőtt!

Köszönettel: az óvoda dolgozói