Fejlécképek

Hegyvidéki Önkormányzat

ÓVODAPEDAGÓGUSOKAT VÁRUNK

Az Orbánhegyi Óvodák várja lelkes kezdő és tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését

Üres, határozatlan álláshelyekre keressük gyermekszerető, kreatív, mosolygós óvó néni vagy akár óvó bácsi kollégáinkat!

Kerületi juttatások: pályakezdő pótlék, munkáltatói döntésen alapuló pótlék, évi kétszeri jutalom, cafeteria választási lehetőség

A vezetőség támogatja a továbbképzéseket, melyre kerületi szinte is sok lehetőség nyílik.

Az óvoda csendes, zöld területen helyezkedik el, nagy kerttel és óvodaudvarral rendelkezik, eszköztára jól felszerelt, logopédus és fejlesztőpedagógus segíti a munkavégzést.

Jelentkezni emailben, önéletrajz megküldésével lehet Imrikné Krébecz Anita óvodavezető-helyettesnél az orbanovi@gmail.com email címen.